MY PARISH Archeparchy of Changanacherry dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

MOJA PARAFIA Archidiecezja Changanacherry - Aplikacja społecznościowa i komunikacyjna dla systemu Android

MOJA PARAFIA Archidiecezji Changanacherry to bezpłatna aplikacja społecznościowa i komunikacyjna na system Android, opracowana przez Faith Infosys. Jej celem jest połączenie wszystkich członków Archidiecezji Changanacherry w Kerali, w Indiach, niezależnie od ich lokalizacji. Aplikacja zapewnia platformę do komunikacji między członkami, dostęp do informacji parafialnych oraz udział w różnych działaniach.

Ta aplikacja oferuje wiele funkcji, w tym codzienne czytania mszalne, nadchodzące wydarzenia, ogłoszenia oraz katalog wszystkich członków. Użytkownicy mogą również otrzymywać powiadomienia o ważnych wydarzeniach i aktualizacjach, a także nawiązywać kontakt z innymi członkami za pośrednictwem systemu wiadomości aplikacji. Aplikacja posiada również sekcję z prośbami o modlitwę, gdzie użytkownicy mogą dzielić się swoimi intencjami modlitewnymi i otrzymywać wsparcie od innych członków.

Ogólnie rzecz biorąc, MOJA PARAFIA Archidiecezji Changanacherry to przydatna aplikacja dla członków Archidiecezji Changanacherry, którzy chcą pozostać w kontakcie z parafialną społecznością. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, a jej funkcje są dobrze zorganizowane, co ułatwia użytkownikom dostęp do potrzebnych informacji.

Program jest dostępny w innych językach

MY PARISH Archeparchy of Changanacherry dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 20.0.8

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o MY PARISH Archeparchy of Changanacherry

Czy próbowałeś MY PARISH Archeparchy of Changanacherry? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.